ברוכים הבאים ל-4DV, הבית של התרבות האלקטרונית בישראל

4DV נוסדה רשמית בסוף 2015, אך יצרנו אירועי גיימינג וספורט אלקטרוני כבר החל ממרץ 2012, עם פתיחתו של אתר המעריצים LoL Israel למשחק המחשב League of Legends. מאז ועד היום, אנו יוצרים תוכן גיימינג וספורט אלקטרוני איכותי לקהל הרחב, והראשונים בישראל לקיים אירועי e-Sports בקנה מידה רחב. אירוע הדגל שלנו, "אליפות ישראל", אשר מתקיים כל שנה באוגוסט, נחשב כיום לאירוע הספורט-האלקטרוני הגדול ביותר בישראל, ומתקיים בשיתוף חברות המחשוב והטכנולוגיה המובילות בעולם. האירוע מושך אליו אלפי מבקרים מכל רחבי הארץ ומאות משתתפים בליגת האליפות, שהיא גם תחרות הגיימינג הישראלית שמחלקת הכי הרבה פרסים לזוכים. בנוסף, 4DV נותנת שירותי ייעוץ וליווי לפרויקטים ואירועי גיימינג עבור חברות גדולות ומובילות בישראל, ומהווה השער של עולמות השיווק בישראל לקהל הגיימרים והגיקים הישראלי.

מי אנחנו

4DV חרטה על דגלה את קידום התרבות האלקטרונית ותרבות הגיימינג העולמית בישראל. בזמן שאירופה, אמריקה ודרום קוריאה כבר מזמן הפכו למעצמות גיימינג, מדינת ישראל, שהיא חוד החנית של עולם הטכנולוגיה והמחשוב, נותרה מאחור. המשימה שלנו היא להביא את התרבות האלקטרונית הפופולארית לקהל הישראלי, תוך מתן דגש לערך הפקה גבוה ואיכות תוכן בלתי מתפשרת.

"גיימינג" היא ההגדרה לעולם משחקי הוידאו השלם המבוסס על עולם האינטרנט והסייבר. משחקי וידאו כיום הם תעשיית הבידור הגדולה והמצליחה ביותר בעולם – יותר מתעשיית המוזיקה, הספרים, הסרטים או הטלוויזיה. "ספורט אלקטרוני" הינו ההגדרה המקצועית לענף הספורט המתמקד בתחרויות בגיימינג (משחקי וידאו). הענף נקרא גם 'גיימינג תחרותי'. הספורט האלקטרוני כיום הינו אחד מענפי הספורט המתפתחים הגדולים בעולם, ותחרויות בספורט אלקטרוני מחלקות פרסים במיליוני דולרים בכל רחבי העולם.
בעולם מושלם ללא מגבלות מגדר, יכולת או גבולות – עולם הסייבר, מתחיל להיווצר חלום על עולם מתקדם יותר. שלא כמו פעילויות פנאי אחרות שעליהן יש מגבלות של זמן ומקום, את התרבות האלקטרונית שכבשה את העולם ומבוססת על עולמות התוכן של הגיימינג והספורט האלקטרוני ניתן לצרוך בכל זמן ובכל מקום. אנו מאמינים שהתרבות האלקטרונית שכובשת את העולם הופכת בכל יום להיות התרבות של המחר, והספורט האלקטרוני – הספורט של המחר. דרך הקידום של הספורט האלקטרוני והגיימינג בישראל, ניצור תעשייה ישראלית שתהפוך למנוע צמיחה מהדור הבא – ותעצים את הנוכחות שלנו בגיימינג העולמי.
על מנת לקדם את החזון והמשימה שהצגנו, 4DV פועלת במספר מישורים עיקריים:

  • יצירה והפקה של אירועי דגל לגיימינג וספורט אלקטרוני בישראל
  • שיתוף פעולה מלא עם קהילות גיימרים בישראל
  • עבודה מול ובשיתוף מותגי המחשוב והטכנולוגיה המובילים כדי ליצור פרויקטים ממותגים ורווי-תוכן
  • פיתוח והפעלת פעילויות גיימינג בקנה מידה משתנה בכל רחבי הארץ

עם מי עבדנו