נבחרת ישראל ב-Hearthstone

//נבחרת ישראל ב-Hearthstone

נבחרת ישראל ב-Hearthstone

חברת 4DV והעמותה לגיימינג תחרותי שמחות להכריז על שיתוף פעולה במסגרתו תוענק תמיכה לשחקני נבחרת ישראל בטורניר ה-Hearthstone Global Games.

טורניר ה-Hearthstone Global Games (ה-HGG) הינו טורניר בינלאומי שנערך ע"י חברת Blizzard Entertainment ו-ESL. הטורניר מארח נבחרות מעשרות מדינות בכל רחבי העולם, כאשר כל נבחרת מורכבת משחקנים מאותה המדינה, ולמעשה מייצגת את המדינה שממנה היא מגיעה.

בישראל, נבחרו עדן זמיר (Hatul), יונתן בר-חן (yonatan24z25), שאול טולדנו (Murray) והקפטן עידן גלסר (Glaser) לייצג את ישראל במסגרת הטורניר.

מימין לשמאל: יונתן בר-חן, עידן גלסר, עדן זמיר, שאול טולדנו

במסגרת החסות, חברת 4DV תעניק לנבחרת תמיכה לוגיסטית וסיוע במהלך משחקי הטורניר, על מנת לבסס תשתית ראויה לאימונים ומשחק וכן לספק את הצרכים של השחקנים ככל האפשר על מנת לאפשר להם להתרכז במשחקי הטורניר ובדרך לניצחון.

 

בשבוע שעבר הגיעו חברי הנבחרת למפגש ראשון וחתימה על הסכם החסות מול נציגי העמותה לגיימינג תחרותי וחברת 4DV.

"המטרה המוצהרת של חברת 4DV היא לקדם את ענף הספורט-האלקטרוני ואת הגיימרים הישראליים להישגים הגבוהים ביותר שאפשר," אומר עידו ברוש, מנכ"ל 4DV. "זיהינו הזדמנות לתמוך בשחקנים הישראליים שייצגו את המדינה בטורניר ה-HGG הקרוב, ואנו מאחלים להם הצלחה רבה במהלך הטורניר."

העמותה לגיימינג תחרותי גם היא מעורבת בתמיכה לקבוצת השחקנים, שצפויים להצטרף אליה כשחקנים רשומים בהמשך, בנוסף לחסויות נוספות אשר צפויות להצטרף לפרויקט בעתיד. בינתיים, המשחק הראשון של הנבחרת בטורניר מול נבחרת יפן, יתקיים ביום שלישי הקרוב וישודר בערוץ הרשמי ב-Twitch.

2017-04-15T13:05:53+00:00 אפריל 15th, 2017|כללי|